Якісна поліграфія від друкарні "Конус-Ю"

23.11.2022

Перед тим, як замовити друк листівок, етикеток та іншої поліграфічної продукції, важливо вибрати друкарню, яка максимально швидко та якісно оформить ваше замовлення. Адже для відмінного результату важливими є всі деталі виробництва – друкарські машини, витратні матеріали (папір, фарби тощо). Поліграфічна компанія «Конус-Ю» постійно займається удосконаленням обладнання, щоб насамперед друк поліграфії був одним з найкращих у Києві та Україні. Таким чином, виходить, здійснити якісний та стильний друк різноманітної інформаційної та рекламної поліграфії.


Що таке поліграфія?


Якщо говорити максимально коротко, то поліграфія є продукцією, яку випускають типографічні центри. Ще кілька років тому попит на такі замовлення був мінімальним. Однак сьогодні багато людей зрозуміли головну перевагу подібних виробів – вони успішно поєднують максимально доступну вартість і високу ефективність.


З удосконаленням інформаційної та рекламної поліграфії з'явився великий вибір друку такої продукції. Сучасні друкарні пропонують своїм клієнтам здійснити:

  1. Цифровий чи офсетний друк.
  2. Широкоформатний друк.
  3. Шовкографію.
  4. Флексографію тощо.


За допомогою найновішого обладнання, яке використовує друкарня, можна замовити друк візиток, брошур, буклетів, листівок тощо. Вартість кожного готельного виду рекламної поліграфії варіюватиметься в залежності від тиражу виробів, матеріалу, забарвлення та розміру продукції. Дізнатись ціни на друк листівок у Києві можна на сайті компанії. Однак у будь-якому випадку, хоч би скільки коштувала поліграфічна продукція, вона залишається найбільш бюджетним варіантом реклами бренду.


Головні ознаки якісної поліграфії


Нині попит поліграфічну продукцію помітно зріс. Сьогодні використання флаєрів, листівок, буклетів та візиток стало досить звичайним явищем. Тому важливо виділитися з натовпу, продемонструвавши привабливий зовнішній вигляд рекламної поліграфії.


Ось кілька критеріїв, дотримуючись яких, ви отримаєте якісну поліграфічну продукцію:

  • Стильний дизайн листівки, flyer, банера і т.д. Важливо дотримуватися балансу між текстовим та ілюстраційним матеріалом. Якщо виріб має інформаційний характер, краще вставити більше тексту. Для рекламної поліграфії актуальнішим є розміщення яскравих картинок.
  • Якісне обладнання. Від друкарської машини, якою користується друкарня, залежатиме передача кольору та контурів на виробі.
  • Гарні фарби та папір. У деяких випадках поліграфічна продукція повинна мати зносостійкість. Для цього слід ретельно ставитись до вибору фарбуючих матеріалів та щільності паперу.


Не кожен флаєр чи буклет відрізняється високою ефективністю – важливо ретельно продумати зовнішній вигляд виробу та знайти друкарню, яка якісно виконає замовлення відповідно до всіх ваших вимог. Замовити поліграфічну продукцію високої якості можна на сайті друкарні Конус-Ю, який пропонує великий вибір виробів за доступною вартістю. Надійні матеріали та стильний дизайн зроблять будь-яку рекламну поліграфію максимально ефективною.